آسانسور

آسانسور (آسان بر) تنها وسیله نقلیه عمومی است که راندن آن برای افراد و سنین مختلف، محدودیتی ندارد. ولی این بدان معنا نیست که کاربران از نکات و مقررات ایمنی استفاده از آن بی اطلاع بوده یا نسبت به بروز علائم خرابی در آن، بی تفاوت باشند. بهتر است با عیوب متداول آسانسور، اولویت هرکدام و اینکه پس از بروز آن خرابی، آیا دستگاه اجاره حرکت دارد یا نه آشنا باشیم. فایل پیوست، این عیوب را فهرست نموده است.

جدول عیوب متداول آسانسور


تعمیرات ضروری آسانسور

شما می توانید درخواست خود را برای انجام تعمیرات ضروری اعم از توقف، ایرادهای کلی یا رفع نواقص جزئی از طریق فرم زیر برای ما ارسال فرمایید. لطفا توجه داشته باشید که در صورت رخ دادن خرابی هایی که منجر به حبس افراد در آسانسور شده باشد یا بروز حوادثی مانند سقوط کابین، مراتب را تنها از طریق تلفن اطلاع داده و از ارسال پیام خودداری فرمایید.

*نام: *تلفن همراه:
ایمیل: تلفن ثابت:
*شهر: تهرانکرجسایر شهرها (ذکر شود)
*آدرس:
*ظرفیت آسانسور(نفر): *تعداد ایستگاه:
پیام ضروری:
*کد امنیتی:

لازم به یادآوریست درخصوص حوادثی که منجر به مصدومیت افراد یا خسارات جانی گردیده باشد می بایست قبلا به سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی (تلفن 125) و اورژانس (تلفن 115) اطلاع داده شده و در سامانه مربوطه ثبت گردیده باشد.

پایستار حداکثر تلاش خود را برای رفع مشکل شما به کار خواهد بست. لیکن هرگونه پیام، تماس تلفنی، ارسال فکس، پیامک و... که توسط خطوط ارتباطی ما دریافت شود، به هیچ وجه برای دفتر مهندسی پایستار هیچ گونه مسئولیتی را در پی نخواهد داشت؛ خواه آن که به طور عملیاتی درگیر انجام تعمیرات شده یا نشده باشیم.

یک نمونه آسانسور پانورامیک شیندلر

نگهداری آسانسور

این دفتر با دراختیار داشتن کادر مجرب اعم از تعمیرکاران دوره دیده، تکنیسین های برق و مکانیک و نیز مهندسان ذیصلاح، آماده ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات سالانه آسانسور می باشد. برای استعلام هزینه لطفا اطلاعات مربوطه را به ما ارسال فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

*مشخصات آسانسور:

ظرفت(نفر):تعداد ایستگاه:تعداد واحد در هر طبقه:
نوع آسانسور: کاربری ساختمان:
سال نصب:تعداد دستگاه در یک سااختمان:

مشخصات شما:

*نام: *تلفن: ایمیل:
*شهر: تهرانکرجسایر شهرها (ذکر شود)
آدرس:
توضیحات:
*کد امنیتی:

کلیه روندهای جاری نگهداری و تعمیرات آسانسور در این دفتر، با ضوابط مبحث ۱۵ مقررات ملی ساختمان و نیز استاندارد ملی ISIRI مطابقت داشته و شرح خدمات و ریز فعالیت‌های تعمیراتی به اطلاع مالک یا مدیر ساختمان خواهد رسید. در اینجا می‌توانید چک لیست به روز شده نگهداری و تعمیرات آسانسور را مشاهده فرمایید.

چک لیست فعالیت های نگهداری و تعمیرات آسانسور


پله برقی

با تغییر نیازمندیهای حمل و نقل عمومی در زندگی امروزی و ضرورت ایجاد مکانیزم های حمل افراد به طبقات مختلف در متروها، مراکز خرید و گذرگاه ها و... ، امروزه پله برقی جزء لاینفک مبلمان شهری شده است. لذا ارائه خدمات طراحی، ساخت و نصب این دستگاه ها همواره در دسته فعالیت های تخصصی و در عین حال پرکاربرد مهندسی قرا داشته است.

پایستار برای ورود به این عرصه، اجرای فرایندهای راهبری، نگهداری و تعمیرات پله برقی و نوارهای جا به جایی افقی افراد (کانوایر) را در دستور کار خود قرار داده و بدین منظور تا کنون اقداماتی را برای اخذ نمایندگی از مراجع خوشنام داخلی و خارجی صورت داده است.

یک نمونه پله برقی خمیده ابارا

تاکنون پایستار آرشیو مفیدی از منابع تخصصی شامل کتاب های فارسی و انگلیسی، جزوه، استاندارد و مدارک فنی در خصوص آسانسور و پله برقی گردآورده است که امکان بارگذاری همه آن‌ها بر روی شبکه وجود ندارد. شما می‌توانید برای دریافت اینگونه موارد با ما مکاتبه فرمایید.